ÁLLÁSHIRDETÉS

Az Ipsos Zrt. tapasztalt piackutató munkatársat keres.

Cégünk Magyarország egyik legnagyobb nemzetközi háttérrel rendelkező kutatóügynöksége. Az Ipsos vezető szerepet tölt be számos kutatási területen, jelenleg a dinamikusan növekvő reklámkutatási és lojalitás vizsgálatokkal foglalkozó csapatunkba keresünk új kollégát.

Feladatok: folyamatos és ad-hoc kvantitatív piackutatási projektek vezetése, kérdőívszerkesztés, elemzés, reportok és prezentációk elkészítése, prezentálás, ügyfélkapcsolati teendők, ajánlatok készítése.

Elvárások: legalább 3 éves piackutatói tapasztalat, önálló projektvezetésben szerzett jártasság; releváns diploma; marketing ismeretek; MS Office használata; kiváló kommunikációs készség magyarul és angolul; pontosság, határidők betartása; nyitott, pozitív személyiség.

Előnyt jelent: tapasztalat tracking és reklámkutatások vagy lojalitás kutatások területén.

Ajánlatunk: érdekes hazai és nemzetközi projektek; szakmai fejlődés; vezető piackutatási módszerek, versenyképes bruttó fizetés.

Jelentkezés: angol nyelvű önéletrajz elküldésével a balazs.feitel@ipsos.com címen.